Skip to main content
dribox

Úložná krabice pro venkovní použití

DRiBOX
Úložná krabice
pro venkovní použití

Udržujte své elektrické zařízení v bezpečí za každého počasí. DRiBOX úložná krabice je navržena speciálně k tomu, aby udržovala kabely a prodlužovačky v bezpečí a pořádku po celý rok. Samotná krabice je vyrobena z odolného plastu a víko obsahuje patentované a inovativní UV a vodotěsné těsnění, které se při zavření bezproblémově přizpůsobí kolem kabelů a drátů.
Jednoduchý, ale účinný mechanismus zámku a odolné silikonové těsnění z něj činí ideální ochranu pro prodlužovací kabely, časovače a další příslušenství s více zásuvkami.
Krytí IP55 – Krytí IP55 znamená, že vaše prodlužovačky a spojení jsou bezpečně chráněny a utěsněny proti vodě a venkovním vlivům jako je špína, prach a vlhkost.
Odolné silikonové těsnění – Flexibilní silikonové těsnění sedí kolem víka i uvnitř krabice, aby se dokonale přizpůsobilo kolem kabelů a zásuvek a zajistilo je na místě, což eliminuje riziko pohybu nebo úniku.
Jednoduchý zámek – Otevírá se a zavírá bez námahy. Umístěte své konektory a kabely do DRiBOXu a zavřete víko pro spolehlivé, vzduchotěsné těsnění.
Design s přesahem – Navrženo s převislým okrajem víka speciálně k zabránění vnikání vody do vnitřku krabice.
Odolný materiál – DRiBOX je vyrobena z odolného plastu, který vydrží teploty od -35°C až do 60°C, což jej činí ideálním pro všechny povětrnostní podmínky.
Další bezpečnostní opatření součástí – Každý DRiBOX obsahuje další bezpečnostní prvky, včetně stahovacího pásku, který umožňuje zajistit víko, a klipů pro vedení kabelů, které sedí uvnit gumových těsnění pro další bezpečnostní opatření.