Skip to main content

metrodis

Velkoobchod elektro

Jsme vaším spolehlivým dodavatelem elektromateriálu ve velkoobchodních objemech. S rozsáhlým sortimentem produktů nabízíme kompletní řešení pro vaše projekty a podnikání.
Díky naší široké nabídce, konkurenceschopným cenám a profesionálnímu přístupu celého týmu se můžete spolehnout na to, že u nás najdete vše, co potřebujete pro úspěšné realizace elektroinstalací, osvětlení, bezpečnostních systémů, a mnoho dalšího.
Navštivte nás a objevte, jak můžeme aktivně přispět k růstu a zefektivnění všech vašich projektů.

Technické poradenství

Poskytujeme bezplatnou službu navrhování osvětlení pro sportovní zařízení, průmyslové haly, komerční budovy, učebny, tělocvičny a venkovní plochy. Naše nabídka zahrnuje také výpočty podle platných norem.

Zpětný odběr použitých zdrojů

Samozřejmostí je, že při nákupu výbojek a zářivek zajistíme BEZPLATNOU ekologickou likvidaci odpovídajícího množství vyhořelých zdrojů. Snažíme se aktivně přispívat k ochraně životního prostředí tím, že umožňujeme odpovědnou likvidaci použitých světelných zdrojů bez dodatečných nákladů pro naše zákazníky.

velkoobchod elektro

Ceník ke stažení


řekli o nás

Reference


 • Správa železnic, státní organizace
  oblastní ředitelství Hradec Králové
  Josef Vodička | Vedoucí provozního střediska správy elektrotechniky a energetiky Hradec Králové

  Velký státní podnik jako Správa železnic potřebuje partnery, kteří budou přesně a rychle plnit své smluvní závazky. To vše a mnohem více jsme nalezli u společnosti Metrodis, která je dlouhodobě naším osvědčeným dodavatelem elektromateriálu. 

 • Technické služby Hradec Králové
  Jakub Dušek | Vedoucí střediska VO

  V Metrodisu se můžeme spolehnout na rychlé a flexibilní služby a osobní přístup zaměstnanců. 

 • Střední odborná škola a Střední odborné učiliště
  Hradec Králové, Vocelova 1338
  Jaroslav Žákech | Zástupce ředitele pro odborný výcvik

  V Metrodisu nakupujeme elektroinstalační materiál jak pro provoz a údržbu školy, tak i výuku. Vyhovují nám možnosti širokého výběru sortimentu, výhodné ceny a prozákaznický přístup personálu, který v případě potřeby vždy dobře poradil.

 • Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
  Jana Buřičová | Vedoucí oddělení technické správy budov

  S firmou Metrodis s.r.o. spolupracuje Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha v oblasti dodávek elektromateriálu. Její zaměstnanci jsou zkušení profesionálové ve svém oboru a objednané zboží je dodáno vždy včas a v požadované kvalitě.