Skip to main content

o nás

Kdo jsme

Firma METRODIS s.r.o., založená v roce 1998 v Hradci Králové, si postupně vybudovala svou reputaci jako stabilní dodavatel elektromateriálu, působící po celé České republice. Naše filozofie je založena na individuálním přístupu a osobním servisu pro každého zákazníka, a to s ohledem na dlouhodobou spolupráci. Díky této filozofii jsme schopni splnit i nejnáročnější požadavky našich klientů a nabídnout jim široký sortiment elektroinstalačního materiálu za konkurenceschopné ceny.
V roce 2003 jsme v naší společnosti implementovali systém managementu kvality, který splňuje požadavky normy ČSN EN ISO 9001. Tímto krokem jsme ještě více zdokonalili kvalitu našich služeb a zabezpečili konzistentní standardy pro naše zákazníky. Náš hlavní cíl spočívá v neustálém rozšiřování sortimentu a dalších doplňkových služeb, abychom zajistili maximální spokojenost a loajalitu našich klientů. Jsme hrdi na to, že můžeme být Vaším spolehlivým partnerem ve světě elektromateriálu a přispět k úspěchu Vašich projektů.

1998

rok založení společnosti

360

prověřených dodavatelů

14000

položek máme skladem

21

odborných zaměstnanců

firemní poslání

Naše poslání
a hodnoty

Naše poslání spočívá v poskytování služeb, které přispívají k rozvoji moderní technologie a zlepšení života našich zákazníků. Snažíme se být inovativním a spolehlivým partnerem, který splňuje nejvyšší standardy kvality a zákaznického servisu.

Kvalita

Držíme se nekompromisního standardu kvality ve všech našich činnostech a nabízených produktech.

Spolehlivost

Jsme spolehlivým a důvěryhodným partnerem pro naše zákazníky, dodavatele a zaměstnance.

Inovace

Věříme v neustálý pokrok a hledání nových, inovativních řešení pro naše klienty.

Zákaznický servis

Klademe důraz na individuální přístup a poskytování vynikajícího zákaznického servisu.

iso 9001

Záruka kvality:
Naše certifikace ISO 9001

Jsme hrdí na to, že jsme držiteli certifikace ISO 9001. Tato certifikace nám poskytuje pevný rámec pro neustálé zlepšování našich procesů a služeb, což nám umožňuje poskytovat našim zákazníkům konzistentní a spolehlivé produkty. Díky důkladnému dodržování standardů ISO 9001 můžete mít jistotu, že spolupráce s námi je založena na pevných základech kvality a spolehlivosti.

podporujeme

Fandíme s vámi,
fandíme Hradci.

Firma Metrodis se hrdě hlásí k podpoře sportovních aktivit ve městě Hradec Králové. Jejich dlouhodobá angažovanost a finanční podpora přispívá k rozvoji místního sportu, zejména fotbalového a hokejového klubu. Díky této podpoře mohou kluby investovat do zlepšení infrastruktury, nákupu potřebného vybavení a rozvoje mládežnických programů. Metrodis tak aktivně přispívá k rozvoji sportovních talentů a posiluje sportovní komunitu v Hradci Králové.

fotogalerie

Prohlédněte si naše prostory