Skip to main content

Realizace

Naše stavby vždy končí až po předání díla zcela spokojenému investorovi.

V roce 2007 jsme v naší firmě založili divizi “Pozemní stavby”, která od samého počátku se specializuje na komplexní dodávky staveb a komunikací. Postupně jsme vybudovali široký arzenál stavebních strojů a nářadí, zahrnující nákladní vozidla, bagry, bourací techniku, lešení a elektrické ruční nářadí.
V současné době jsme schopni realizovat širokou škálu stavebních prací, včetně suchých a mokrých staveb, ocelových konstrukcí, ZTI, UT, VZT, elektroinstalací silnoproudých i slaboproudých, EZS, EPS, dodávek a montáží oken a dveří, SDK, truhlářských, tesařských a zámečnických prací. Naše stavební činnost není omezena pouze na Královéhradecký kraj, ale působíme po celé České republice a Slovensku.
Každý náš projekt zakončujeme až po úspěšném předání díla spokojenému investorovi. Dodržování stanoveného rozpočtu a termínu realizace je pro nás samozřejmostí. Jsme zavázáni k respektování všech přislíbených záruk a garancí, což je nedílnou součástí naší firemní filozofie.

fotogalerie

Logistická centra

S moderní technologií a profesionálním týmem zajišťujeme
výstavbu moderních logistických center, která jsou klíčovým prvkem v optimalizaci dodavatelských řetězců. S odborným know-how a důrazem na efektivitu dokážeme realizovat komplexní projekty.

fotogalerie

Fotovoltaické elektrárny

Fotovoltaické elektrárny jsou nejen ekologickým řešením, ale také přinášejí dlouhodobé finanční výhody. Jsou ideálním doplňkem pro stavební firmy, které chtějí investovat do udržitelných energetických zdrojů a posílit svou pověst jako spolehlivého a inovativního partnera ve stavebním průmyslu.

fotogalerie

Obchodní prostory

Stavební divize disponuje rozsáhlými zkušenostmi v oblasti vytváření moderních a funkčních obchodních prostor, které jsou klíčem k úspěchu každého podnikání. Naše práce je plně zaměřena na splnění potřeb našich klientů, přičemž aktivně přispíváme k jejich prosperitě a rozvoji obchodu.

fotogalerie

Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce jsou klíčovým prvkem rozvoje naší společnosti. Naše stavební firma má rozsáhlé zkušenosti s výstavbou moderních a funkčních škol, univerzit a dalších vzdělávacích zařízení.

fotogalerie

Fasádní systémy

Máme bohaté zkušenosti s instalací a údržbou různých typů fasádních systémů, které zajišťují nejen estetický vzhled, ale také energetickou účinnost a dlouhodobou životnost budov.

fotogalerie

Komunikace

Kvalitní a efektivní výstavba silnic, chodníků, mostů a dalších dopravních prvků. S naším zkušeným týmem a moderní technikou jsme schopni realizovat projekty v souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti a kvality.